Січень 14, 2022

ГОФРОВАНІ ПОЛІПРОПІЛЕНОВІ ТРУБИ ДЛЯ ЗОВНІШНЬОЇ КАНАЛІЗАЦІЇ

Особливості транспортування та зберігання

Гофровані поліпропіленові труби для зовнішньої каналізації. Особливості транспортування та зберігання

ПРАВИЛА ТРАНСПОРТУВАННЯ

  • Перевозити виключно кузовними вантажівками або вантажівками, оснащеними бічними обмежувачами, встановленими через кожні 2 м. Звис за задній борт не повинен перевищувати 1 м.
  • Труби укладаються розтрубами поперемінно з гладкими кінцями. Кожен шар необхідно відокремлювати від іншого дерев'яними прокладками.
  • Труби повинні бути захищені від можливих механічних пошкоджень металевими частинами вантажівки, такими як болти, ланцюги тощо.
  • Допускається перевезення труб телескопічно - труба в трубу. Перед складуванням витягніть внутрішні труби.
  • Щоб уникнути подовжнього переміщення, перекочування або падіння під час руху труби, повинні бути надійно закріплені.
  • Пакети з трубою довжиною до 3 м зв'язуються не менше ніж у двох місцях. Пакети з трубою довжиною понад 3 м пов'язують щонайменше ніж у трьох місцях.
  • Труби в палетах рекомендується розвантажувати за допомогою навантажувачів. Здійснення розвантаження труб розсипом до діаметра 300 мм можливе силами одного або двох робітників. Такелажні роботи з використанням техніки необхідно проводити лише за допомогою м'яких строп, застосування металевих тросів та ланцюгів виключено. При вантажно-розвантажувальних роботах не допускається скидання труб вручну або самоскидним способом з вантажівки.
  • Транспортування та вантажно-розвантажувальні роботи необхідно проводити при температурі навколишнього середовища не нижче - 20° С. При нижчих температурах труби, що знаходяться в нижньому ряді штабеля, можуть деформуватися від вантажів, що лежать вище, і для відновлення їх колишньої форми може знадобитися кілька годин.

ПРАВИЛА СКЛАДУВАННЯ І ЗБЕРІГАННЯ

  • Труби складують у горизонтальному положенні на рівній основі без гострих предметів, каменів або нерівностей. Труби слід складувати у заводських упаковках виробника.
  • Труби на піддонах без бічних дощок складують до висоти 2,0 м, у цьому випадку піддони розміщують дошку на дошку. На піддонах з бічними кріпленнями дерев'яним брусом – до висоти 3,0 м.
  • Труби під час складування слід захищати від прямого впливу сонячних променів. Одночасно слід забезпечити провітрювання під захисною плівкою, щоб уникнути перегріву та теплової деформації труб.
  • Труби навалом можна складувати у вигляді штабелів до висоти не більше 1,5 м. Штабелі укладаються на дерев'яних (пластмасових) профільних прокладках шириною не менше 10 см. і товщиною не менше 2,5 см. При складуванні труб навалом вживають заходів проти їх мимовільного розкочування.
  • Фасонні частини, гумові кільця ущільнювачі повинні зберігатися в закритому приміщенні (в контейнерах), захищені від прямих сонячних променів і джерел тепла. Необхідно виключити їх контакт з маслами та жирами, а також не піддавати вертикальному навантаженню.При температурі нижче -15°С слід дотримуватися особливої ​​обережності при вантажно-розвантажувальних роботах, уникаючи різких ривків і зіткнень.
  • У опалювальних приміщеннях труби та фасонні частини повинні розташовуватися на відстані не менше 1 м від опалювальних приладів.

    Неправильне складування, необережне розвантаження або навантаження можуть призвести до пошкодження або деформації труб!
Усі фото- та відеоматеріали належать їх власникам і використовуються лише для демонстраційних цілей. Будь ласка, не використовуйте їх у комерційних проектах.
Close
Виникло питання? Напиши нам!
Натискуючи на кнопку, ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності.

Не пропусти останіх новин і публікацій підприємства Гідрогазкомплект!
ПІДПИШИСЬ НА НАШУ РОЗСИЛКУ!