Жовтень 15, 2021

НА ВОЛИНІ ПРИДБАЛИ СУЧАСНЕ ЗВАРЮВАЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ МЕРЕЖ ВОДОПОСТАЧАННЯ

Підприємство Гідрогазкомплект забезпечило поставку для КП «Луцькводоканал» обладнання для прокладання водопроводів і ремонту аварійних ділянок мереж водопостачання.

Терморезисторний зварювальний апарат MSA2.1 (виробник BrutchElectronic, Швейцарія) та стиковий зварювальний апарат ТМ -315 з гідравлічним приводом та блоком електронного контролю температури (виробник GeorgFisherOmicronS.R.L., Італія), поставлені підприємством Гідрогазкомплект, буде використано під час зварювання поліетиленових труб за допомогою терморезисторного фітингу та стиковим методом.

Використання такого високотехнологічного обладнання підвищує якість, економічність і оперативність виконання робіт з прокладання водогонів та ремонту застарілих й аварійних ділянок.

Переконані, що поєднання перевіреної часом якості обладнання та професійного підходу під час його застосування гарантуватиме надійність експлуатації мереж водопостачання на Волині.

ПОДИВИТИСЯ КАТЕГОРІЇ ПРОДУКЦІЇ

Усі фото- та відеоматеріали належать їх власникам і використовуються лише для демонстраційних цілей. Будь ласка, не використовуйте їх у комерційних проектах.
Close
Виникло питання? Напиши нам!
Натискуючи на кнопку, ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності.
Error get alias

Не пропусти останіх новин і публікацій підприємства Гідрогазкомплект!
ПІДПИШИСЬ НА НАШУ РОЗСИЛКУ!